About

Witam na blogu o związkach. Znajdziecie na nim subiektywne opinie i porady z kobiecego punktu widzenia. Zachęcam do komentowania. Chętnie nawiążę dyskusję, nawet jeżeli nasze zdania są odmienne. Jeżeli masz pomysł na artykuł, masz sercowy problem lub chcesz się do mnie osobiście zwrócić w danej sprawie, skontaktuj się. Właścicieli innych stron i blogów zapraszam do współpracy. E-mail: gdykochamy@gmail.com Wszystkie zdjęcia na blogu mają licencję CC0 Public Domain.

niedziela, 27 września 2015

Nigdy nie miałam chłopaka

Będę pisała jak dla kobiet, ale rada jest uniwersalna i mogą z niej skorzystać także mężczyźni.

Nigdy nie miałaś chłopaka i się tym martwisz? Jeżeli masz naście lat, chociaż doskonale rozumiem chęć bycia z kimś, masz jeszcze czas i powinnaś przestać się zamartwiać. Gdy jednak zbliżasz się do trzydziestki i chcesz założyć rodzinę, problem wydaje się poważny.


Jak znaleźć partnera? Po pierwsze nic na siłę. Miłości nie da się tak po prostu szukać. Tu chodzi o uczucia. Nie zakochamy się w każdym przystojnym i fajnym facecie. Musi być jeszcze tak zwane "to coś", chemia, pożądanie. Możesz jednak dać sobie więcej szans na poznanie kogoś. Jak?

Przestań bać się mężczyzn. Nie każdy nowo poznany musi być od razu kandydatem na partnera i nie musisz go od razu odrzucać. Możesz mieć też kolegów(wyłączając facetów, którzy chcieliby z tobą być), przy których oswoisz się trochę z płcią przeciwną. Koledzy mogą cię też doprowadzić do swoich innych kolegów.

Po trzecie ogólnie wyjdź do ludzi. Możesz pójść na imprezę. Rzadko można tam znaleźć kogoś nadającego się do stałego związku, ale można. Jest tam bardzo łatwo poznawać nowych ludzi. Możesz pójść na piwo do pubu. Tam zazwyczaj wychodzi się ze swoimi znajomymi, ale może kiedyś kolega przyprowadzi nowego kolegę? Możesz zapisać się na jakieś zajęcia: sport, taniec, język obcy. Mając z kimś wspólne zainteresowania, łatwo nawiązać kontakt. Ostatnim popularnym ostatnio sposobem jest internet. Możesz napisać do kogoś na portalu społecznościowym lub zarejestrować się na portalu randkowym. Osobiście jestem temu przeciwna, bo jednak pisanie to nie to samo co rozmowa twarzą w twarz, ale są osoby, którym udało znaleźć tam miłość. Trzeba jednak uważać, gdyż jest tam wiele osób, chcących umówić się tylko na jedną noc.

Po czwarte bądź szczęśliwa sama ze sobą. Nie czekaj bezczynnie na księcia z bajki. Realizuj swoje marzenia.

Są wśród was takie, które długo nikogo nie miały?

7 komentarze:

 1. Ja ;-) Zdążyłam już stwierdzić, że szukanie tego jedynego to ciężka praca :-D A gdy tyllko trochę odpuściłam - niepostrzeżenie pojawił się mój wspaniały ;-) I powiem jedno: warto było dłużej poczekać :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na wszystko przychodzi czas i wydaje mi się, że druga połówka zawsze prędzej czy później się odnajdzie :) Oczywiście czasem trzeba szczęściu pomóc, wyjść z inicjatywą ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, W dziejszych czasach ciężko znaleść tego jedynego wyjątkowego. Często spotykamy ludzi którzy nic nie wnoszą do naszego życia oprócz zmartwień. U mnie nowy post o wnętrzach zapraszam do mnie na www.lap-stajla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Na siłę nie warto szukać lepiej poczekać dłużej a nie będziemy żałować ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy11/06/2015

  Ja szukałam nie znalazłam, przestałam szukać i się nie pojawił... Czasami myśle że ja nie zasługuje na żadnego faceta...;(

  OdpowiedzUsuń
 6. mega mądry wpis :)
  w szczególności na 4 punkt warto zwrócić uwagę :)
  Wesołych :*

  stylowana100latka.blogspot.com - KLIK

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wypowiadania się i dyskusji w komentarzach.

Anonimowe osoby także mogą komentować bez weryfikacji, ale proszę o kulturę i brak spamu.

 

Copyright © Gdy kochamy Design by BTDesigner | Blogger Theme by BTDesigner | Powered by Blogger