About

Witam na blogu o związkach. Znajdziecie na nim subiektywne opinie i porady z kobiecego punktu widzenia. Zachęcam do komentowania. Chętnie nawiążę dyskusję, nawet jeżeli nasze zdania są odmienne. Jeżeli masz pomysł na artykuł, masz sercowy problem lub chcesz się do mnie osobiście zwrócić w danej sprawie, skontaktuj się. Właścicieli innych stron i blogów zapraszam do współpracy. E-mail: gdykochamy@gmail.com Wszystkie zdjęcia na blogu mają licencję CC0 Public Domain.

niedziela, 14 lutego 2016

Walentynki

0 komentarze
Walentynki są już wszędzie. Na ulicy widzimy panią sprzedającą kwiatki, w sklepie spożywczym są czekoladki w serduszka, w kinach romantyczne filmy, a w internecie obrazki z podpisami. Zapraszam do obejrzenia.
Które najlepsze?
Czytaj więcej ...

czwartek, 4 lutego 2016

Miłość według Demotywatorów 2

0 komentarze
Wszyscy mówią o miłości. Jest ona sensem naszego życia. Spotykamy ją w sztuce, na ulicy czy też w internecie na popularnych obrazkach z podpisami. Zapraszam do obejrzenia propozycji użytkowników Demotywatorów.
 
Który najlepszy?

Czytaj więcej ...

poniedziałek, 21 września 2015

Miłość według demotywatorów

4 komentarze

Które podoba wam się najbardziej? A może z czymś się nie zgadzacie?
Czytaj więcej ...
 

Copyright © Gdy kochamy Design by BTDesigner | Blogger Theme by BTDesigner | Powered by Blogger